نیروهای چالاک اورژانس در صف اول واکسیناسیون 

در روز دوم حضور اورژانسی ها در اجرای طرح واکسیناسیون، روند واکسیناسیون شتاب گرفت.

به گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور، 17 پایگاه ثابت اورژانس با حفظ شیوه نامه های بهداشتی از دیروز  واکسیناسیون کووید 19 را شروع کردند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: با دستور دکتر کولیوند طرح ضربتی اورژانس در واکسیناسیون موجب افزایش چند برابری سرعت تلقیح واکسن شده است.

به گفته خالدی هر روز 30 درصد نیروهای اورژانس خارج از نوبت های کاری خود در طرح واکسیناسیون حاضر می شوند.

او با اشاره به اینکه پزشک و اتاق احیاء در پایگاه های ثابت اورژانس پیش بینی شده است، گفت: سازمان اورژانس آمادگی واکسیناسیون گروه های پر خطر را دارد.

 

 

 

فرمانده ستاد کرونای تهران نیز در حاشیه بازدید از مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونای اورژانس کشور گفت: نیروهای اورژانس یکی از چالاک ترین و تواناترین نیروهای وزارت بهداشت هستند .

دکتر زالی با بیان اینکه اورژانسی ها مردان و زنان بحران هستند افزود: حضور نیروهای اورژانس در این روزهای پر ازدحام بسیار کارگشا است.

 

زالی

 

رئیس سازمان اورژانس کشور نیز با بیان اینکه نیروهای اورژانس توانایی کمک به دیگر مراکز واکسیناسیون دارد، گفت: در این دو روز اتوبوس آمبولانس های تجهیز شده برای کمک به مراکز پر ازدحام اعزام شدند.

دکتر کولیوند افزود: روزانه 50 هزار دز واکسن به پایگاه های اورژانس برای تلقیح داده می شود اما اورژانس توانایی واکسیناسیون تا 100 هزار دز را هم دارد.

 

 

 

پایگاه های واکسیناسیون اورژانس هر روز  از 8 صبح تا 8 شب آماده خدمت رسانی  و واکسیناسیون است.

ما را دنبال کنید

@EMSnews115

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.