نظارت بر تالارها، رستوران ها، پاساژها و سینماها تشدید می شود

 استاندار تهران گفت: تالارها و رستوران ها به جز موارد بیرون بر به همراه پاساژها و سینماها با همکاری اتحادیه ها تشدید نظارت می شوند تا شرایط مدیریت و کنترل بهتر فراهم شود.

  به گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور به نقل از وبدا، انوشیروان محسنی بندپی در پایان جلسه قرارگاه ستاد ملی مقابله با کرونا با بیان اینکه متاسفانه در چند روز اخیر در استان تهران شاهد افزایش تعداد بیماران سرپایی و بستری و همچنین فوتی ها بوده ایم، افزود: در حال حاضر ۷۴۰۰ بیمار در بیمارستان های استان تهران بستری هستند، لذا برای مدیریت این بیماری همانند پیک های قبلی همکاری مردم نقش موثری خواهد داشت.

 وی گفت:  میانگین رعایت پروتکل های استان تهران نسب به میانگین کشور بالاتر است اما با توجه به تراکم بالا و افزایش مسافران مترو و اتوبوس شاهد افزایش ابتلا به ویژه از نوع دلتای کرونا ویروس هستیم.

 استاندار تهران افزود: مصوب شد که با همکاری اصناف در شرایط قرمز استان تهران مشاغل گروه هایی که منع فعالیت دارند مورد نظارت بیشتر قرار بگیرد، به این ترتیب تالارها و رستوران ها به جز موارد بیرون بر به همراه پاساژها و سینماها با همکاری اتحادیه ها تشدید نظارت می شوند تا شرایط مدیریت و کنترل بهتر فراهم شود.

 محسنی بندپی در مورد تامین واکسن گفت: ۸۱ مرکز تجمیعی مشغول فعالیت هستند و در نمایشگاه بین المللی نیز هماهنگی های لازم انجام شده تا غرفه هایی برای تزریق واکسن اختصاص دهد.

 وی افزود: ۱۵ تیم بازرسی مشترک میان اصناف و دادستانی به عنوان اکیپ های بازرسی تشکیل شده اند تا با مشارکت بر روند اجرای پروتکل ها نظارت کنند؛ همچنین در مورد جبران زیان های اصناف به ستاد ملی پیشنهاداتی ارائه می شود.

 

ما را دنبال کنید

@EMSnews115

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.