افتتاح 6 پایگاه اورژانس گیلان با حضور وزیر بهداشت و رئیس اورژانس کشور

 

در بیست و هشتمین آئین پویش ره سلامت، 6  پایگاه اورژانس 115 گیلان به صورت ویدنو کنفرانس با حضور وزیر بهداشت و رئیس سازمان اورژانس کشور افتتاح خواهد شد

اورژانس 115 گیلان از این پس مجهز به 68 پایگاه شهری و جاده ای خواهد شد.

در این مراسم مسئولین استانی و دانشگاهی نیز حضور دارند.

اعتباراتی که برای ساخت و تجهیز این پایگاه ها تخصیص شده، معادل 14 میلیارد و 250 ‪ میلیون  تومان از منبع درآمد دانشگاه گیلان و سازمان اورژانس کشور بوده است.

پایگاه اورژانس شماره 11  واقع در مسکن مهر رشت

این پایگاه مزین به نام شهید مدافع سلامت دکتر وحید منصف، به مساحت  150  متر مربع از نظر موقعیت مکانی بین پایگاههای شماره 1 و 4  رشت قرار دارد که با افتتاح آن، تعداد پایگاه های رشت به 11 ارتقاء  پیدا می کند

اعتبار تخصیص یافته معادل، 2 میلیارد و 400 ‪ میلیون تومان

پایگاه اورژانس شماره 2 لنگرود با فاصله 2 کیلومتری از پایگاه شماره 1 لنگرود و به مساحت 70 متر مربع احداث شده و با افزوده شدن این پایگاه، منطقه لنگرود مجهز به 7 پایگاه اورژانس خواهد شد.

پایگاه اورژانس چوبر شفت به مساحت 65 متر مربع دومین پایگاه اورژانس شهرستان شفت بوده و در فاصله 15 کیلومتری از شفت واقع شده که این پایگاه از نظر موقعیت مکانی در مسیر توریستی امام زاده ابراهیم و  اسحاق بوده  که این مناطق را به خوبی پوشش خواهد داد.


اعتبار تخصیص یافته معادل، 2میلیاردو 350 ‪ میلیون تومان

پایگاه اورژانس رودپیش فومن به فاصله 10 کیلومتری از مرکز رشت به مساحت 100 متر مربع قرار گرفته که این پایگاه در مسیر جاده فومن-سراوان همچنین بین شهر های فومن و شفت واقع شده است.

پایگاه اورژانس جیرنده رودبار به مساحت 100 متر مربع در دستور افتتاح است که تعداد پایگاه های اورژانس منطقه رودبار نیز به 5 پایگاه ارتقاء می یابد.

ساختمان پایگاه شالما شفت، ساختمان 60 متر مربع

این پایگاه ها به آمبولانس و تجهیزات ویژه مجهز و 30 پرسنل فوریتهای پزشکی بصورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات هستند

با افتتاح این پایگاه ها توان لجستیکی اورژانس 115 گیلان افزایش یافته و اورژانس گیلان بیش از پیش در جهت خدمت رسانی به مصدومین و بیماران آماده خواهد بود.

 درحال تکمیل...

 

 

 

ما را دنبال کنید

@EMSnews115

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.